adres avatar_uzytkownika bezpieczenstwo biznes ubrania connection dodaj_ogloszenie_white kategorie kategorie kategorie faq gwiazdka kategorie jak_to_dziala kategorie kalendarz_puste komputery lokalizacja Bez nazwy-1 kategorie motoryzacja next_left next o_naspole kategorie picture kategorie praca rtv kategorie adres_red kategorie ubrania kategorie
  • Promocje, rabaty, zniżki na kursy w Empik School do 40%!

Promocje, rabaty, zniżki na kursy w Empik School do 40%!

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii : Sport i rozrywka


  • empik school | Poznań, Gniezno, Kalisz Poznań | naspole.pl


  • Oferta ważna do : 31-03-2017 | 00:00

Opis promocji

Szkoła językowa Empik School jest jedną z najdłużej działających tego typu instytucji w Polsce. Pierwsza placówka powstała w latach pięćdziesiątych, a obecnie sieć Empik School obejmuje trzydzieści pięć szkół stacjonarnych, w których uczy się rocznie ponad pięćdziesiąt tysięcy osób.

Zdobądź kody rabatowe do Empik School

Na stronie naspole.pl znajdziesz liczne promocje i rabaty na kursy językowe w Empik School. Dzięki kodom rabatowym możesz uczyć się w jednej z najlepszych szkół językowych w Polsce, a także korzystać z wielu udogodnień i elementów wspomagających naukę języka. Empik School oferuje swoim słuchaczom między innymi konwersacje językowe, kawiarenki internetowe, biblioteczki językowe czy platformy online do ćwiczeń językowych.

Opis ogłoszenia

Promocje proponowane przez NaSpółę obejmują naukę rozmaitych języków oferowanych przez szkołę językową Empik. Wśród dostępnych znajdują się popularne języki europejskie, takie jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański czy włoski, jak i orientalne: arabski, chiński, japoński oraz wiele innych. Rabaty obejmują kursy na każdym poziomie – dzięki dopasowaniu stopnia zaawansowania do umiejętności ucznia kursy są skuteczne i w szybki sposób umożliwiają opanowanie podstaw języka. Dzięki autorskiej metodzie nauczania „the insell method” nauczysz się wykorzystywać umiejętności językowe w codziennych sytuacjach.

Promocje na kursy językowe – okazja do zdobycia wiedzy

Kupony mogą być wykorzystane przez osoby w każdym wieku. W Empik School kursy dostosowane są do osób z różnych przedziałów wiekowych i na każdym poziomie zaawansowania. Naukę w szkole językowej Empik może rozpocząć każdy, kto chce zdobyć dodatkowe umiejętności i nauczyć się nowego języka. Kursy językowe startują kilka razy w roku, co umożliwia indywidualne dopasowanie terminu.

Wykorzystaj kupony i naucz się języka

Sieć szkół językowych Empik School zatrudnia doświadczonych lektorów oraz native speakerów, dzięki czemu kursanci od samego początku mają kontakt z wykładowcami, dla których nauczany język jest ojczystym. Dodatkowo dostęp do nowoczesnych technologii, takich jak tablice interaktywne, komputery i rzutniki multimedialne sprawia, że lekcje są atrakcyjne dla uczniów, a rezultaty szybko zauważalne. Dołącz do zadowolonych słuchaczy Empik School – zdobądź kupony na kursy językowe i naucz się nowego języka. Dzięki dodatkowym umiejętnościom możesz podnieść swoją pozycję zawodową lub nawiązać nowe, ciekawe znajomości na całym świecie.

Zobacz inne oferty

Promocje, kupony rabatowe - Euro AGD

Promocje RTV EURO AGD


  • Cała polska | naspole.pl

Szczegóły
Promocje, kupony rabatowe CROPP

Promocje CROPP


  • Cała polska | naspole.pl

Szczegóły
Promocje, kupony rabatowe House

Promocje House


  • Cała polska | naspole.pl

Szczegóły
Promocje, kupony rabatowe - Top Secret

Promocje Top Secret


  • Cała polska | naspole.pl

Szczegóły