Jesień #NaSpółę

Home / Hobby / Jesień #NaSpółę

Jesień #NaSpółę

Mamy nadzieję, że nie dopadła Was jesienna chandra! Jesień też może być fajna, oczywiście… jeśli zadziałacie #NaSpółę!

Podrzućcie nam swoje pomysły, a my poniżej dajemy kilka naszych 🙂 Mamy nadzieję, że coś Wam podpasuje!

Spacery #NaSpółę

Nie ma nic przyjemniejszego niż spacer po parku pełnym złoto-czerwonych jesiennych liści, prawda? W towarzystwie zaś jest dużo raźniej. Poszukaj więc osób z Twojej okolicy i razem skoczcie na przechadzkę. Nie pożałujecie!

 

Kasztanowe ludziki

Pamiętacie zajęcia plastyki i techniki z podstawówki? Nazbierajcie jak najwięcej kasztanów i poróbcie kasztanowe ludziki 🙂 Super zabawa gwarantowana!

 

Wypad na koncert

Na pewno w Twoim mieście jesienią odbywają się ciekawe koncerty! Zabierz znajomych lub dogadaj się przez #NaSpółę i zobacz swojego ukochanego wykonawcę na żywo lub poznaj zupełnie nowy, nieodkryty jeszcze talent! Tyle zabawy przed Tobą 😉

Ostatnio na blogu
']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
Napisz do nas

Niestety nie jesteśmy online. Napisz do nas maila, a my postaramy się na niego odpowiedzieć tak syzbko jak to jest możliwe!

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.