O nas

NaSpółę musiało w końcu powstać! Zbyt wiele razy przechodziliśmy obojętnie obok promocji, które rzucały na kolana ale… nie było ich z kim realizować. Prosty powód - jeszcze prostsze rozwiązanie: stworzyliśmy miejsce, które umożliwi każdemu dołączenie do super promocji albo znalezienie chętnych na wytropiony przez Ciebie deal.

Autorami pomysłu są Adrian i Marcin, studenci zarządzania pochodzący z Gniezna. Znają się od lat, wiele promocji już między sobą dzielili i widząc jak opłacalne jest to dla nich, postanowili stworzyć NaSpółę, które jest absolutną rewolucją w oszczędzaniu.

NaSpółę to zupełnie nowe podejście do kwestii robienia zakupów - użytkownicy sami decydują jakie oferty pojawiają się na stronie, a więc w odróżnieniu od popularnych zakupów grupowych mają pełną swobodę wyboru. Promocje, kupony, zniżki, hurtowe ceny - teraz to wszystko zebrane w jednym miejscu. A do tego społeczność ludzi, którzy wiedzą że warto oszczędzać i potrafią to robić za pomocą jednego kliknięcia! Tak więc - ‘Wchodzę w to’!

Dziel koszty, a nie mnóż! Rób sprytne zakupy NaSpółę!